Blesk Bydlení – říjen 2020

Návštěva z ČMSS Tady Je Moje

V zahradě plné tajemných zákoutí se choulí domek Barbory a její rodiny. Možná ji znáte z Instagramu kde své fanoušky už několik let zásobuje tipy, nápady a inspirací plnou puntíků, která voní po levanduli. Bára se věnuje renovacím starého nábytku,  upcyklaci věcí, z nichž dýchají staré dobré časy, ale i samotné výrobě menších kusů např. doplňků do domácnosti, říká jim „s nápadem“. Její díla, která jsou k prodeji, naleznete na stránkách Váš útulný domov. A podle toho také vypadá i její domov, útulně.

Nápady a kreativita z něj okny i dveřmi přetékají do přilehlé zahrady a jejich příval se nezastaví ani v samostatné roubené dílně, kterou si Bára vysnila, a kde z otlučených kusů starého nábytku tvoří poklady, možná i do vašich domovů? Po dohodě s Bárou se na její práce můžete podívat osobně přímo v dílně a u lahodné kávy vybrat výrobek, anebo dohodnout renovaci přímo požadavkům Vám na míru.

Tady Je Moje

Návštěva z Favi krásné bydlení

Tentokrát jsme vyrazili s naší kamerou za milou Barborou Mahnelovou do Bášti, jejíž velkou vášní je renovace starých kousků nábytku v osobitém stylu.🤗 Její útulný domov ukrývá již desítky takových překrásných pokladů různých rozměrů.😍Nyní se Barbora rozhodla převést svůj koníček i do pracovní roviny a potěšit tak jedinečnými kousky nábytku, kterým s láskou vdechne nový život, i ostatní.❤️

PEPCO – Katalog letních inspirací