Renovace a výroba nábytku

Renovace

  • nabízím osobně vybrané a zrenovované kusy nábytku
  • renovace vašich rodinných pokladů
  • anebo vyhledám a zrenovuji kus blížící se co nejvíce vaší představě
  • upcyklace – stoly z cívek

Pokud nenajdeme, co hledáte, menší kusy jako například lavice, police, servírovací stolky, stojany, vyrobíme.

Výroba nábytku

  • rustikální – selský – venkovský – lidový styl
  • z aktuálního katalogu zboží
  • nebo na míru požadavkům s novými originálními reliéfy přímo pro Vás 

Milujeme výzvy a plníme přání!

 

 

Renovacím nábytku se věnuji přes 12 let.

Pro renovaci jednotlivé kusy pořizuji průběžně a vybírám je pocitově.

Starého nábytku, s duší si velmi považuji a dvakráte tak mě těší, pokud znám příběh daného kusu. Jen u nás doma máme takových oživených kusů přes 22.

Vlastní výroba selského nábytku započala o něco málo později. Když se mi dostal do rukou kus, který byl tak moc napadený až se rozpadal. Vyrobili jsme tenkrát jeho věrnou kopii. A od tohoto momentu, už byl další krok – navrhování vlastních reliéfů, opravdu nedaleko. Každý námi vyrobený kus je zcela unikátní.

Kde to vše začalo?

Myslím, že má vášeň pro vdechování dalšího života starému musela začít už v mém raném dětství. S milovanou babičkou a dědou. Tolik nám vnoučatům toho do života dali, tolik nás naučili. Jednoduše se mezi těmi oživenými kusy cítím jako v jejich náruči, klidná, vyrovnaná a smysluplně svá.

A kdo jsem? 

Jsem matka, manželka, bývalá lvice salonů. Jsem obyčejná žena v neobyčejném světě. Ano myslela jsem si i opak. Naštěstí jsem dospěla, naštěstí jsem potkala spoustu dobrých lidí, naštěstí jsem pracovala v domově pro seniory. Tam jsem poznala nejen skutečně hodnoty bytí, ale také manžela. Máme syna, úžasného usměvavého klučinu.